ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΡΟΣ ΓΟΝΕΩΝ

ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Φιλύρου σας ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ στο ετήσιο αποκριάτικο πάρτυ που διοργανώνει το Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2014 και ώρα 10.00 μ.μ. στο ΒΑR ALEGRE.  Σε πείσμα των καιρών εμείς ξεφαντώνουμε σε ρυθμούς ZUMBA, LATIN, DISCO αλλά και ελληνικούς!!! Σας περιμένουμε όλους μασκαρεμένους και μη για λίγες ώρες ξενοιασιάς, χορού και εκτόνωσης.

Χορεύουν: Τμήμα ZUMBA μαμάδων 2ου Δημ.Σχολείου Φιλύρου

Τμήμα LATIN πολιτιστικού Συλλόγου Φιλύρου

Τιμή Πρόσκλησης 8 ευρώ (περιλαμβάνει 1ο ποτό και εδέσματα)

Σας ενημερώνουμε επίσης ότι το πάρτυ για τα  παιδιά μας θα γίνει στις 27 Φεβρουαρίου 2014 ημέρα Πέμπτη και ώρα 6.00 μ.μ. στην αίθουσα διασκέδασης «ΦΙΛΥΡΑ» πρώην PARADISE στην στροφή για το παιδικό χωριό.  Εως τότε θα λάβετε και νέες ενημερώσεις.

ΑΣ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΧΟΡΟΙ!!!

afisa

2 Σχόλια

1. Θα περάσουμε όμορφα ας βάλουμε την φαντασία μας και ας φορέσουμε τα ρούχα μας αλλιώς. Θα πετάξουμε τις μάσκες του στρες και θα φορέσουμε το χαμόγελό μας με καλή διάθεση θα είναι μια διασκεδαστική βραδυά!!!!